Umístění pozemků v Dobřejovicích - U Průhonického parku

Na této přehledové mapce získáte základní představu o umístění lokality. Informace o situování jednotlivých pozemků na prodej jsou k dispozici na stránce plánu lokality.

 

zvětšit mapu
 
Přehled služeb a zajímavostí v okolí
pruhonice_result (200x120)
forest (32x37)

Průhonický park a zámek

Průhonický park je Národní kulturní památkou a památkou zapsanou na seznamu UNESCO. Park o rozloze 250 ha se nalézá na samém okraji Prahy v obci Průhonice. Průhonický park je jedinečný také kombinací cizokrajných dřevin, které jsou zde zastoupeny.
Autor fotografie: parkpruhonice.cz
bus (200x120)
busstop (32x37)

Autobus - Dobřejovice

Dopravu do obce v rámci PID (Pražská integrovaná doprava) zajišťují autobusové linky č. 363 ze stanice metra `C` - Opatov a linka č. 428 z Jesenice. Nejbližší zastávka vlaku je ve čtyři kilometry vzdálených Kolovratech.
aquapark-cestlice_result (200x120)
swimming (32x37)

Aquapark Čestlice / Aquapalace Praha

Unikátní Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je největším aquaparkem ve střední Evropě. Nachází se na předměstí Prahy v obchodním areálu Průhonice - Česlice. Součástí `akvaparku Čestlice` je saunový svět, fitness centrum, luxusní spa-wellness centrum, rehabilitace a mnoho dalších aktivit.
Autor fotografie: aquapalace.cz
Botič-Milíčov_NP,_Prague_Křeslice (200x120)
forest (32x37)

Přírodní park Botič – Milíčov

Nejstarší pražský přírodní park Botič – Milíčov se rozkládá jihovýchodně od Prahy. Předmětem ochrany jsou především nivy podél meandrujícího Botiče a Pitkovického potoka. V sousedství velkých sídlišť Jižní Město či Petrovice se tak nachází poměrně zachovalá přírodní kulturní krajina.
Autor fotografie: Packa
nakupni-zona-cestlice (200x120)
supermarket (32x37)

Obchodní zóna Průhonice-Čestlice

Největší nákupní centrum v ČR v blízkosti obcí Čestlice, Průhonice, Říčany. Mezi největší obchodní domy patří OC Spektrum, které čeká rozsáhlá rekonstrukce, Albert hypermarket, MoDo, Hanák Forum a Shoppark Čestlice. Obchodní a zábavní zóna Průhonice-Čestlice se rozkládá podél dálnice D1.
Autor fotografie: pruhonice-cestlice.cz
parentes-zakladni-skola_result (200x120)
school (32x37)

Základní škola Parentes

Soukromá základní škola Parentes se nachází přímo v obci Dobřejovice. Klíčem k úspěchu je individuální přístup ke každému žákovi. Výukový model, který se uplatňuje ve školách zřizovaných občanským sdružením Parentes, je realizován již ve 38 zemích.
Autor fotografie: parentes.cz
posta (200x120)
postal (32x37)

Česká pošta - Dobřejovice

Pobočka České pošty se v obci Dobřejovice nachází v ulici Na Návsi 3.
Napsali o nás
Regulační plány konečně zkulturní příměstské bydlení

Mladá fronta - E15